HAKKIMIZDA

1992 yılında aile şirketi olarak kurdugumuz RC COLA ve ÇAMLICA GAZOZ meşrubat bayiliği ile toptan gıda sektörüne adım atmış olduk.Daha sonra 1995 yılına kadar çeşitli gıda ürünlerini sektörde pazarlama faaliyetinde bulunduk.1995 yılında COCA –COLA ile iş hayatına devam ettik.1998 yılında ETİ BİSKÜVİ distribütörüğünü pazarlama agımıza kattık.2002 yılında COCA –COLA ile yollarımızı ayırdık.1998 Yılında kurulan TÜRKMEN TİCARET adı ile ERKAN TÜRKMEN olarak sektörde faaliyetime devam edip 2001 yılında pazarlama ağımıza GİRESUN ilini dahil ettik. 2002 -2006 yılları arasında HAYAT KİMYA İMPERİAL TABACCO Firma distribütörlüğü yaptıktan sonra 1998 Yılında TUTKU ile bağlandıgımız bizi bugünlere taşıyan ETİ BİSKÜVİ ile yatırımlarımıza devam ediyoruz ve tam tamına 15. YILIMIZI doldurduk.Tek araçla başladıgımız toptan gıda sektöründeki yolculuğa 2013 yılna geldiğimizde şu an 20 araç 35 personel 3000m2 arsa üzerinde 1500m2 kapalı alanla sektörde varlığlımızı devam ettiriyoruz.

Bu zaman içinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma anlayışımızla müşterilerin ihtiyaçlarına en kısa zamanda cevap verebilmek ve en iyi hizmeti sunmak için daha çok çalışacagımızı ve ‘her yerde en çok aranan ve her noktada bulunan marka haline gelmek ‘ vizyonu ile varlığımızı sürdürüyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle 20 yıllık süreçte firmamıza emegi geçen aile bireylerimize tüm eski ve yeni çalışanlarımıza firma sahibi ve onursal başkanı FİRUZ KANATLI beyfendiye satış pazarlama departmanında çalışan tüm ekibe ve Bölge müdürümüz TÜRKER GÜREL e satış şefi VEYSEL ALTUNKÖSE ye ve en son ticari hayatımda bana güvenip tam destek veren Babam SABRİ TÜRKMEN e saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

MİSYONUMUZ

Tüketicinin ihtiyaç duydugu tüm gıda v.b ihtiyaç ürünlerini yelpazemizde bulundurmak uygun zamanda yeterli hizmet ağıyla pazarlamak ve satış noktalarına lojistik anlamda düzenli ve zamanında kusursuz hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Heryerde bulunan ve en çok aranan ürünlerin pazarlamasını yapan satış firması haline gelmek.